Vize Başvuru Ve
Bilgi Formu
GÖNDER
​Mısır Vizesi ile ilgili Sıkça Sorulan Sorular
Mısır vizesi nasıl alınır?
Mısır vizesi için gerekli evrakları tamamladıktan sonra Mısır Başkonsolosluğu ya da bağlı vize merkezlerine vize talebi isteğinde bulunarak alınabilir.
 
Mısır vizesi 2022 yılı ücreti ne kadardır?
Mısır vizesi 2022 fiyatı, tüm yaş grupları için 140 dolardır.(seyahat poliçesi fiyatları dahil değildir)
 
Mısır vizesi başvuru süreci ne kadar sürer?
Mısır vizesi başvuru süreci  15 gün içerisinde sonuçlanmaktadır.
 
Mısır vize türleri nelerdir?
Mısır vize türleri seyahat amacına göre turistik ve ticari olmak üzere iki ayrılır.
 
Mısır çalışma vizesi nasıl alınır?
Mısır çalışma vizesi için gerekli evraklar bazı durumlarda değişiklik gösterebilmektedir. Gerekli evrakları öğrenmek istiyoranız  https://www.alovizehatti.com/misir-vizesi adresini ziyaret edebilirsiniz. Zaman kaybına uğramamak için evraklarınızı eksiksiz tamamlayıp başvurunuzu yapınız. Başvunuz 15 gün içerisinde sonuçlanmaktadır.
 
Mısır öğrenci vizesi nasıl alınır?
Mısır öğrenci vizesi almak istiyorsanız ilk olarak gerekli evrakları tamamlamanız gerekmektedir. Gerekli evrakları öğrenmek istiyorsanız https://www.alovizehatti.com/misir-vizesi  adresini ziyaret edebilirsiniz. Başvuru merkezimizde başvuru formu alarak  başvurunuzu yapabilirsiniz.
 
Mısır turistik vizesi talep edilen evraklar nelerdir?
Mısır turistik vizensi kişisel durumuza bağlı olarak bazı ek belgeler gerekebilmektedir. Bu nedenle hazırlamanız gereken vize başvuru evrakları https://www.alovizehatti.com/misir-vizesi  linke tıklayarak adresinden öğrenebilirsiniz.
 
Mısır Schengen vizesi istiyor mu, Schengen vizesi nedir?
Avrupa Birliği Schengen Bölgesi olarak adlandırılan ülkeler kendi aralarında serbest dolşım hakkını elde ederler.Schengen vizesi sahipleri de bu ülkeler arasında serbest dolaşım hakkına sahip olurlar. Mısır Schengen vizesi talep etmemektedir.
 
Mısır vize süresi ne kadardır?
Mısır vize süresi 6 ay olarak belirlenmiştir.
 
Mısır ticaret vizesi ile çalışabilir miyim?
Mısır ticaret vizesi ile şirket ziyaretleri ve fuara katılıma gibi ticari faaliyetlerde bulunabilip çalışma gibi bir hakkınız olmamaktadır.
 
Mısır Vizesi için gerekli evraklar nelerdir?
Mısır vizesi için gerekli olan belgeleri https://www.alovizehatti.com/misir-vizesi linke tıklayarak adresimizden öğrenebilirsiniz
 
Mısır vize danışmanlık hizmetini nasıl alabilirim?
Mısır vize danışmanlık hizmetini vize merkezimizden alabilirsiniz. Mısır vize danışmanlık hizmetlerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz: 0216 345 29 27  &  0507 622 14 12
 
Mısır vizesi için Yeşil Pasaport sahipleri için gerekli midir?
Mısır vizesi Yeşil Pasaport sahipleri için gerekli değildir. Hangi tip pasaportlarla hangi ülkelere vizesiz gidebileceğinizi öğrenmek için https://www.alovizehatti.com/vize-rejim-tablosu internet sitemizden öğrenebilirsiniz.
 
Mısır Vize Randevusu nasıl alabilirim?
Mısır vizesi için randevu almak üzere 0216 345 29 27 numaralı telefondan üzerinden ya da vize@alovizehatti.com  internet adresi üzerinden bize ulaşabilirsiniz.
 
Mısır vizesi başvuru formu nasıl doldurulur?
Mısır vize başvuru formu hem Türkçe hem de İngilizce olarak yazılmış olup form her iki dilde de doldurulabilmektedir.  Bilgilerinizin başvuru evraklarında bulunan bilgilerinizi destekleyecek şekilde olmasına özen gösterilmelidir. Başvuru formunu doldurma işlemini formun en alt köşesinde ki imza bölümüne imzanızı atarak tamamlayabilirsiniz. Formdaki ve diğer evraklardaki imzanızın pasaportunuzda bulunan imzalarla aynı olmasına özen göstermelisiniz.
 
Mısır vize başvuru formu ne içermelidir?
Mısır vize başvuru formunda sizden istenen bilgilerin doldurulması için ayrılan kısmına bilgilerinizi tükenmez kalem ve büyük harfler doldurmalısınız. Mısır vize başvuru formu eksiksiz ve okunaklı olarak ve ticari vize için verdiğiniz diğer evraklarda yer alan bilgilerle uyum gösterir şekilde doldurmalıdır. Eksik veya yanlış bilgi içeren formlar Mısır ticari vize işlemlerini olumsuz etkileyebilmekte olup başvuru sahibinin imzası olmayan formlarla yapılan vize başvuruları reddedilmektedir.
 
Mısır vize uzatma işlemlerini nasıl yapabilirim?
Mazeretinize bağlı olarak vize uzatma işlemlerini konsolosluk aracılığıyla yapabilirsiniz

Adresimiz

Osmanaga Mah.Söğütlüçeşme cad.Elbek iş hanı no:82 D:405
Kadıkoy / İstanbul

0507 622 14 12 444 8493 (444 VİZE ) vize@alovizehatti.com
Arayın
444 8493 (444 VİZE )
Arayın
0507 622 14 12