Vize Başvuru Ve
Bilgi Formu
GÖNDER
Yunanistan Vizesi ile ilgili Yorumlar
Yunanistan Vizesi ile ilgili Yorumlar

Ayça G. İlk defa gidecek olmama ve daha önce schengen vizesi almamış olmama rağmen  6 aylık vizemi Alo Vize Hattı sayesinde aldım. Alo Vize Hattı ekibinden Tuğçe hanıma destekleri için teşekkür ederim.

Deniz B. 1 yıllık schengen vizesine kavuşmamı ve ayrıca 3 yaşındaki oğluma ilk vizesinde 1 yıl vize alabilmemi sağlayan  Alo Vize Hattı’na gösterdikleri ilgilden dolayı çok teşekkür ederim.

Zafer S. Hiç schengen vizesi almamış olmama rağmen başvuruma 2 gün içinde dönmeleri ve 2 aylık vize almamda yardımcı olduğu için Alo Vize Hattı’na teşekkür ederim.

Yavuz B. İlk schengen'imi kendilerinden almayı tercih ettiğim Alo Vize Hattı aracılığla 14 haziran'da başvurup 16 haziran'da vizemi teslim aldım. Evraklarım tam, hesap hareketlerim oldukça aktif, 1 yıllık sağlık sigortamla gayet hazır bir şekilde gittim. 45 günlük 30 gün kalmalı bir vizeyi uygun gördüler. Teşekkürler Alo Vize Hattı.

Mustafa A. Alo Vize Hattı Sayesinde 3 gün içerisinde çıktı. 3 ay içerisinde çok girişli ve 20 gün kalacak şekilde verildi. Daha öncede Alo Vize Hattı aracılığıyla 30 günlük İtalya vizesi almıştım. 

Selma G. Geçen hafta eşimle ilk başvurumuzda 1 yıllık aldiğımız Yunanistan vizesi için teşekkürler Alo Vize Hattı.

İrem K. Arkadaşlarımla tatile gitmek için vize çıkartmamız gerekiyordu. Alo Vize Hattı sayesinde Yunanistan vizemizi aldık teşekkürler Alo Vize Hattı.

Merve Y. Eşimle tatil için Yunanistan’a gitmek istiyoduk Alo Vize Hattı’nın yardımları sayesinde vize başvurumuzu yaptık ve 4 gün içinde vizemiz sonuçlandı. Çok teşekkür ederiz.

Dilara A. Yunan Adalarını çok görmek istiyordum fakat bir türlü vize çıkartamıyordum. Alo Vize Hattı aracılığıyla başvuru yaptım ve çok kısa bir süre içinde geri dönüş aldım Alo Vize Hattı ekibinden Cihat beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

Emirhan Ş. Yaşlı olduğum için evraklarımı hazırlarken zorlanıyordum.Yunanistan vize evraklarını hazırlarken bana çok yardımcı olduğunuz için Alo Vize Hattı’na çok teşekkür ederim.

Adresimiz

OSMANAĞA MAH. SÖĞÜTLÜÇEŞME CAD. ELBEK İŞ HANI NO: 82 /1 İÇ KAPI NO: 107 KADIKÖY/ İSTANBUL

0507 622 14 12 444 8493 (444 VİZE ) vize@alovizehatti.com
Arayın
444 8493 (444 VİZE )
Arayın
0507 622 14 12