Vize Başvuru Ve
Bilgi Formu
GÖNDER
Hakkımızda
Türkiye ' de bir ilk olan garantili evrak tamamlama ve ücretsiz kargo hizmeti sunan firmamız, vize işlemlernizi kolaylaştırmak ve, konsolosluklar içinde saatlerce beklemeden, prosedürlerle uğraşmadan, sorunsuz vize almanızı hedeflemekteyiz.

Vizyonumuz; 
Koşulsuz müşteri memnuniyeti felsefesini benimsemiş olan firmamız, Türkiye'nin en iyi vize hizmeti sunan lider kuruluş olmayı amaçlamaktayız. Zamanın önemini tam anlamıyla benimsemiş olan kurumumuz en kısa süre içinde evraklarınızı whatsapp veya mail yoluyla tamamlamanızı sağlayıp, günümüzün en önemli değeri  olan zamanınızı en iyi anlamda sizin adınızadeğerlendirmeyi amaçlamaktadır.

Turizm sektöründe vize hizmetlerinde müşterilerimizi , çalışanlarımızı ve hissedarlarımızı herzaman memnun eden lider bir şirketler grubu olup Türkiye'de bir ilk olan ALO VİZE HATTI'nı vatandaşlarımıza 24 saat hizmet vermek amacıyla vize hizmet sağlayıcısı olmaktır.

Misyonumuz;
 *Sektördeki yeniliklerde güncel olmak,
 *Yenilikçi ve yaratıcı hizmet vermek,
 *Müşterilerimize herzaman değer vermek,
 *Bireysel ve kurumsal anlamda sürekli gelişmek,
 *Çalışılması twrcih edilen şirket olmak,
 *Farklı sektörlerde faaliyet gösteren kurum ve kuruluşların ihtiyaçlarına Kurumsal Müşteri Temsilcisi ile gizlilik ilkelerine sadık kalarak hızlı ve en iyi hizmeti vermektir.

Kalite Politikamız;
Sunduğumuz hizmet kalitesi ile müşterilerimizin beklentilerinin üzerinde hizmet sağlamak amacıyla belirlenmiş kalite kalite standartlarımızı uygulamak, çalışanlarımızı eğitmek, yenilikleri takip edip müşterilerimize kesin ve doğru bilgiler sunmak,  hizmetimizi sürekli iyileştirmektir.
     
Siz değerli misafirlerimiz için hazırlanan www.alovizehatti.com yeterli bilgi  tecrübe ve donanıma sahip olmak ile birlikte hızlı, güvenli ve sorunsuz vize hizmeti verebilmekten gurur duyuyoruz.
 
Saygılarımızla...

Adresimiz

Osmanaga Mah.Söğütlüçeşme cad.Elbek iş hanı no:82 D:405
Kadıkoy / İstanbul

0850 303 59 49 0216 345 29 27 vize@alovizehatti.com
Arayın
0216 345 29 27
Arayın
0507 622 14 12