Vize Başvuru Ve
Bilgi Formu
GÖNDER
​İsrail Vizesi ile ilgili Sıkça Sorulan Sorular
İsrail vizesi nasıl alınır?
İsrail vizesi için gerekli belgeler toplandıktan sonra  İsrail konsolosluğuna vize başvurusu yapılarak  alınabilir.
 
İsrail vizesi 2022 yılı fiyatı ne kadardır?
İsrail vizesi 2022 fiyatı,tüm yaş grupları için 130 dolardır. (Seyahat poliçesi fiyatları dahil değildir)
 
İsrail vizesi başvuru süreci ne kadar sürer?
İsrail vizesi başvuru süresi 7 ile 10 gün içerisinde değerlendirilir.
 
İsrail vize türleri nelerdir?
İsrail vize türleri ticari, turistik  ve seyahat amacına göre iki gruba ayrılır.
 
İsrail çalışma vizesi nasıl alınır?
İsrail çalışma vizesi için gereken evrakları hazırladıktan sonra başvuru yapabilirsiniz. İsrail çalışma vizesinin onaylanması için İsrail Devleti’nin vize başvuru şartlarını eksiksiz ve doğru olarak yerine getirilmesi gerekmektedir. İsrail çalışma vizesi başvurularını değerlendirilmesi ve sonuçlandırılması sadece İsrail Konsolosluğu karar verebilir.
 
İsrail öğrenci vizesi nasıl alınır?
İsrail öğrenci vizesi almak için istenen evrakları https://www.alovizehatti.com/israil-vizesi adresinden öğrenip, vize merkezimizden İsrail öğrenci vizesi başvuru formuyla başvurabilirsiniz.
 
İsrail turistik vizesi talep edilen evraklar hangileridir?
İsrail turistik vizesi için istenen belgeler çalışma şartlarınıza göre değişiklik göstermektedir. İş şartlarınıza göre istenen belgeleri öğrenmek için https://www.alovizehatti.com/israil-vizesi adresine tıklayarak öğrenebilirsiniz.
 
İsrail Schengen vizesi istiyor mu, Schengen vizesi nedir?
İsrail schengen vizesi talep etmemektedir. Avrupa Birliği Schengen Bölgesi olarak adlandırılan ülkeler kendi aralarında serbest dolaşım hakkını elde ederler. Schengen vizesi sahipleri de bu ülkeler arasında serbest dolaşım hakkına sahip olurlar.
 
İsrail vize süresi ne kadardır?
İsrail vize süresi,yapıcağınız başvuruya göre değişkenlik gösterebilir.
 
İsrail Vizesi için gerekli evraklar nelerdir?
İsrail vizesi için gereken evraklar sizin ziyaretinizin sebebine ve çalışma durumunuza göre değişebilmektedir. https://www.alovizehatti.com/israil-vizesi adresinden durumunuz için gerekli olan evrakları öğrenebilirsiniz.
 
İsrail vize danışmanlık hizmetini nasıl alabilirim?
İsrail vize danışmanlık hizmetini direk olarak vize merkezimizden alabilirsiniz. İsrail vize danışmanlık hizmetlerimiz için bizimle bu numaradan irtibata geçebilirsiniz. 0216 345 29 27
 
İsrail vizesi Yeşil Pasaport sahipleri için gerekli midir?
İsrail vizesi Yeşil Pasaport sahipleri için gerekmemektedir. Hangi tip pasaportlarla hangi ülkelere vizesiz seyahat edilebilceğini öğrenmek için https://www.alovizehatti.com/vize-rejim-tablosu adresine tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.
 
İsrail vize reddi halinde itiraz edebilir miyim?
İsrail’den vize başvurusu yapan kişiler vize başvurusunun reddedilme durumunda itraz hakları vardır. İsrail vize başvurusu reddedilenlenler eksik ya da yanlış olarak teslim ettikleri evrakları düzenledikten sonra İsrail Ankara Büyükelçiliğine başvururarak itiraz işlemini gerçekleştirmeleri gerekmektedir.
 
İsrail vize talep dilekçesi neler içermelidir?
İsrail vize talep dilekçenizi İngilizce veya Türkçe olarak doldurabilirsiniz. İsrail vize talep dilekçesi, İsrail seyahati amacınızı, başvurmak istediğiniz vize çeşidini, seyahat başlangıç ve bitiş tarihlerinizi varsa seyahat masraflarınızı karşılayacak sponsorunuzun bilgilerini içermelidir.
 
vizesi başvuru formu nasıl doldurulur?
İsrail vize başvuru formu İngilizce ve Türkçe olarak doldurmanız gerekmektedir. İsrail vize başvuru formunun doldurma işlemi sırasında tükenmez kalem kullanılmalı, büyük harfle doldurmalı ve başvuru evraklarında bulunan bilgilerinizi destekleyecek şekilde olmasına dikkat edilmeli ve özen gösterilmelidir. İsrail Konsolosluğu belirlediği ölçülerde olan 5x5 mm ölçülerinde ki biometrik fotoğrafınızı formun fotoğraf kutucuğuna yapıştırarak ve vize başvuru formunun en alt köşesinde ki bölüme imza atarak başvuru formunun doldurma işlemini tamamlayabilirsiniz.
 
İsrail Vize Randevusu nasıl alabilirim?
İsrail vize randevusu için vize merkezimizle irtibata geçmek için 0216 345 29 27 numaralı telefon üzerinden ya da vize@alovizehatti.com e maili adresi üzerinden bize ulaşabilirsiniz.
 
İsrail vize uzatma işlemlerini nasıl yapabilirim?
Farklı bir vize türünüz varsa, mazeretinize bağlı olarak vize uzatma işlemlerini konsolosluk aracılığıyla yapabilirsiniz.

Adresimiz

OSMANAĞA MAH. SÖĞÜTLÜÇEŞME CAD. ELBEK İŞ HANI NO: 82 /1 İÇ KAPI NO: 107 KADIKÖY/ İSTANBUL

0507 622 14 12 444 8493 (444 VİZE ) vize@alovizehatti.com
Arayın
444 8493 (444 VİZE )
Arayın
0507 622 14 12